Adwokat Chorzów

Łączymy wiedzę prawniczą z doświadczeniem oraz znajomością realiów gospodarczych i szeroko rozumianych stosunków społecznych.

Wierzymy, że każda sprawa jest odmienna i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też aby zapewnić najwyższą jakość obsługi każdy problem poddajemy skrupulatnej analizie celem znalezienia optymalnego rozwiązania problemu prawnego.

Dzięki dogłębnej znajomości przepisów prawa oraz nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie Państwu pomóc nawet w najtrudniejszych sytuacjach. W każdą prowadzoną sprawę angażujemy się w stu procentach, tak by zmaksymalizować skuteczność działania. Do każdej sprawy podchodzimy ze zrozumieniem i empatią wobec Państwa potrzeb. Naszych celem jest odnoszenie sukcesów na sali sądowej, jak i w prowadzonych działaniach przedprocesowych oraz egzekucyjnych. Jednocześnie w podejmowanych działaniach staramy się byście się Państwo czuli bezpiecznie i komfortowo.

Zapraszamy

Adwokat Katowice

Kancelaria adwokacka Chorzów

Siedziba Kancelarii Adwokaci Katowiccy znajduje się w Katowicach, ale świadczymy usługi na rzecz podmiotów z całego województwa. Przede wszystkim z miast sąsiadujących (Chorzów, Tychy, Gliwice, Sosnowiec), ale nie ma też żadnych przeciwwskazań do współpracy z osobami fizycznymi i przedsiębiorcami z innych regionów Polski.

Prawnicy naszej Kancelarii mogą spotkać się z klientami w dowolnie ustalonym miejscu na terenie Aglomeracji Śląskiej, a w przypadku klientów z innych części Polski kontakt odbywa się poprzez komunikatory internetowe i telefon.

Prawo karne i prawo wykroczeń – adwokat Chorzów

Nasza Kancelaria zajmuje się szeroko pojmowanym obszarem prawa karnego i prawa wykroczeń. Reprezentujemy wszystkie strony postępowania karnego: oskarżonych, pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych.

Przygotowujemy również skargi kasacyjne, zażalenia i apelacje.

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Kancelaria Adwokaci Katowiccy oferuje pełen zakres usług obejmujących zagadnienia prawa rodzinnego i opiekuńczego. Prawnicy udzielą porad dotyczących alimentów czy pozbawienia byłego partnera praw rodzicielskich, ale także poprowadzą sprawy na etapie sądowym we wszystkich instancjach.

Prawo handlowe i gospodarcze – prawnik Chorzów

Kompleksowo wspieramy przedsiębiorców – zaczynając od przygotowania i opiniowania umów przez udział w negocjacjach po reprezentowanie przedsiębiorców w sporach sądowych.

Prawo cywilne – Chorzów

Reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych i pozasądowych, a także w mediacjach i innych formach postępowania ugodowego, które mają na celu doprowadzenie do polubownego rozwiązania poszczególnych spraw, bez konieczności wszczynania sporu.

Zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć, zachęcamy do kontaktu z adwokatem lub radcą prawnym naszej kancelarii na wczesnym etapie sporu lub gdy pojawiają się pierwsze przesłanki, że może do niego dojść. Im wcześniej przedsięwzięte zostaną środki zaradcze, tym większa szansa na to, że uda się szybko (a co za tym idzie – również przy zaangażowaniu mniejszych pieniędzy) rozstrzygnąć wątpliwości i uniknąć długiego postępowania sądowego.

W razie ziszczenia się sporu, jeszcze na etapie przed podjęciem czynności procesowych, dokonujemy analizy zaistniałego stanu faktycznego pod kątem formalnym oraz merytorycznym w celu obrania odpowiedniej taktyki procesowej i jak najszerszego urzeczywistnia interesów klienta.

Prawo upadłościowe Chorzów

Nasi profesjonalni prawnicy przeprowadzą dłużnika przez zawiłości prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego i wyjaśnią, co zmieni się w życiu klienta po ogłoszeniu przez sąd upadłości.

Obsługa prawna w Sosnowcu

Profesjonalny zespół Kancelarii Adwokaci Katowiccy świadczy usługi również na rzecz klientów w Sosnowcu. Oferujemy pełny zakres usług dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Sosnowca.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Umówimy termin spotkania, w trakcie którego nasi prawnicy zapoznają się ze sprawą i opowiedzą więcej o zasadach współpracy.

Oceń artykuł!
[Liczba ocen: 6 Średnia ocena: 4.8]

Prawo karne i wykroczeń

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo handlowe i gospodarcze

Prawo cywilne

Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne

Kancelaria adwokacka – oferuje szeroki zakres usług prawnych. Nasza kancelaria jest reprezentowana przez adwokat Iwonę Labisz – która jest również doradcą restrukturyzacyjnym oraz przez adwokat Agatę Górnik – która jest ceniona przez klientów za swoje zaangażowanie w prowadzonych sprawach. 

Nasza kancelaria adwokacka działa w wielu obszarach prawa – zapraszamy do nas, jeśli potrzebujesz pomocy adwokata np. w sprawach rozwodowych, rodzinnych, karnych, czy też gospodarczych. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji z klientami, do każdej prowadzonej sprawy podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Co warto wiedzieć o naszej kancelarii adwokackiej?

 

  • Nasza siedziba znajduje się w Katowicach na ul. Ks. Ściegiennego 49/2,
  • zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców,
  • zajmujemy się prawem karnym – jeśli potrzebujesz pomocy adwokata karnisty – skontaktuj się z nami,
  • sprawy rodzinne i rozwodowe to także obszar naszej działalności – rozwód jest trudnym doświadczeniem, wybór dobrego i zaangażowanego w sprawę adwokata może pomóc przejść przez sprawę rozwodową sprawniej i mniej boleśnie.

Kancelaria adwokacka Chorzów – skrócony zakres usług

 

Prawo karne i prawo wykroczeń – Adwokat Chorzów

“Adwokaci Katowiccy” to kancelaria oferująca pomoc prawną w zakresie prawa karnego. Zajmujemy się obroną oskarżonego przed sądem w różnych rodzajach postępowań. Każdy ma prawo do obrony prawnej – do spraw klientów podchodzimy z profesjonalnym podejściem i pełnym zaangażowaniem. Jeżeli potrzebujesz pomocy adwokata w sprawach karnych, wykroczeniowych, czy karno-skarbowych – zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej w Katowicach.

Prawo rodzinne i opiekuńcze – Adwokaci Chorzów

Czasami relacje rodzinne bywają zawiłe i skomplikowane, prowadząc do konfliktów. Często efektem tych problemów jest rozwód, separacja, później kwestie związane z alimentami czy opieką nad dziećmi. Ten zakres prawa często budzi wiele emocji w każdej ze stron zaangażowanych w konflikt rodzinny. Nasi adwokaci są bardzo dobrze przygotowani do niesienia pomocy prawnej w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Wiemy, że potrzebne jest tutaj bardzo indywidualne podejście do każdej sprawy.

Prawo handlowe i gospodarcze

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma prawnymi obowiązkami, które często bywają bardzo zawiłe i trudne do zrozumienia dla przedsiębiorców. Kancelaria adwokacka “Adwokaci Katowiccy” zajmuje się doradzaniem firmom w sprawach cywilnych i gospodarczych – od sporządzania i opiniowania umów, poprzez negocjacje warunków umów, po reprezentację procesową. Zarówno niewielkie, jak i duże przedsiębiorstwa stają przed wieloma wyzwaniami związanymi z prawem gospodarczym – warto skorzystać z pomocy doświadczonych adwokatów, aby uniknąć poważnych w skutkach konsekwencji nieznajomości prawa.

Prawo cywilne – Chorzów

Zakres prawa cywilnego jest bardzo szeroki – obejmuje prawo spadkowe, kwestie praw autorskich, czy też sprawy odszkodowawcze, i wiele innych zakresów. Nasza kancelaria adwokacka oferuje pomoc prawną w wielu aspektach prawa cywilnego. Zajmujemy się m.in. – zadośćuczynieniami, naruszeniami prawa autorskiego, windykacją należności, sprawami z zakresu ochrony danych osobowych (np. RODO), itd. Nasi adwokaci przygotowują wszelkie pozwy, wnioski oraz pisma procesowe w postępowaniach przedsądowych, sądowych oraz egzekucyjnych.

Prawo upadłościowe – Kancelaria Adwokacka Katowice

Warto zaznaczyć, że prawo upadłościowe nie dotyczy wyłącznie przedsiębiorstw, ale również konsumentów. Upadłość konsumencka często jest najlepszym rozwiązaniem, pozwalającym dłużnikom na powrót do normalnego życia. Nasz adwokat Iwona Labisz jest również doradcą restrukturyzacyjnym – brała udział w licznych postępowaniach upadłościowych podmiotów gospodarczych oraz w sprawach upadłości konsumenckich. Celem pomocy prawnej jest w tym przypadku umożliwienie zredukowania lub umorzenia należności. Adwokat w Katowicach – obsługujemy również klientów z całego Śląska.

Adwokat Chorzów – Masz pilną sprawę?

Zadzwoń:

509 845 635
505 739 112
502 942 388