Adwokat Mysłowice

Łączymy wiedzę prawniczą z doświadczeniem oraz znajomością realiów gospodarczych i szeroko rozumianych stosunków społecznych.

Wierzymy, że każda sprawa jest odmienna i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też aby zapewnić najwyższą jakość obsługi każdy problem poddajemy skrupulatnej analizie celem znalezienia optymalnego rozwiązania problemu prawnego.

Dzięki dogłębnej znajomości przepisów prawa oraz nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie Państwu pomóc nawet w najtrudniejszych sytuacjach. W każdą prowadzoną sprawę angażujemy się w stu procentach, tak by zmaksymalizować skuteczność działania. Do każdej sprawy podchodzimy ze zrozumieniem i empatią wobec Państwa potrzeb. Naszych celem jest odnoszenie sukcesów na sali sądowej, jak i w prowadzonych działaniach przedprocesowych oraz egzekucyjnych. Jednocześnie w podejmowanych działaniach staramy się byście się Państwo czuli bezpiecznie i komfortowo.

Zapraszamy

Adwokat Mysłowice

Naszą kancelarię tworzą adwokat Iwona Labisz wraz z adwokat Agatą Górnik – absolwentki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Rozległą wiedzę łączymy z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nam pomagać w rozwiązywaniu nawet najbardziej złożonych problemów prawnych.

Nasi klienci doceniają przede wszystkim indywidualne podejście i zaangażowanie, które wkładamy w każdą powierzoną sprawę. Doskonale rozumiemy, że potrzeby każdej osoby są inne, dlatego nie podchodzimy do naszej pracy mechanicznie – a ze zrozumieniem i empatią.

Kancelaria adwokacka w Mysłowicach

Nasza kancelaria adwokacka świadczy zarówno jednorazowe porady prawne, jak i kompleksowe prowadzenie spraw sądowych. Oferujemy profesjonalną obsługę prawną dla przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych.

Zajmiemy się przygotowaniem pozwów oraz innej dokumentacji prawniczej. Reprezentujemy klientów przed sądami oraz instytucjami i organami państwowymi. Pomagamy również w negocjowaniu umów i prowadzimy mediacje.

 

Usługi prawne – adwokat Mysłowice

Kancelaria adwokacka w mieście Mysłowice świadczy usługi z zakresu:

Prawa karnego i prawa wykroczeń

Zakres pomocy prawnej w zakresie prawa karnego w Mysłowicach obejmuje między innymi obronę we wszystkich rodzajach postępowań karnych i wykroczeniowych. Oferujemy także reprezentowanie pokrzywdzonego w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądem. Nasza kancelaria zajmuje się także reprezentowaniem przed sądem oskarżyciela posiłkowego.

Prawa rodzinnego i opiekuńczego

Doświadczony adwokat w Mysłowicach pomoże Ci przejść przez każdy etap rozwodu, a także uregulować kwestie związane z władzą rodzicielską. Nasza kancelaria współpracuje z prywatnym detektywem, co dodatkowo zwiększa skuteczność prowadzonych przez nas postępowań rozwodowych.

Prawa handlowego i gospodarczego

W ramach prawa handlowego i gospodarczego wspieramy przedsiębiorców we wszelkich kwestiach, które wymagają znajomości przepisów prawa. Opiniujemy i sporządzamy szereg dokumentów – umowy, ugody czy protokoły. Pomagamy również negocjować ich warunki. Zakładamy spółki, fundacje oraz stowarzyszenia i dokonujemy zmian w ich funkcjonowaniu, a także przeprowadzamy proces likwidacji. Obsługujemy również zgromadzenia wspólników i rad nadzorczych.

Prawa cywilnego

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach sądowych i pozasądowych z zakresu prawa cywilnego. Prowadzimy mediacje i inne formy postępowań ugodowych. Zakres naszej pomocy obejmuje między innymi prawo rzeczowe, prawo spadkowe, prawo zobowiązań, a także windykację należności oraz sprawy z zakresu prawa autorskiego i własności indywidualnej.

Prawa upadłościowego

Świadczymy pomoc prawną w zakresie postępowań upadłościowych, w tym tych dotyczących upadłości konsumenckich. Przeprowadzamy również restrukturyzacje. Mec. Iwona Labisz jest doświadczonym doradcą restrukturyzacyjnym.

Skorzystaj z obsługi prawnej w Mysłowicach

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, trafiłeś pod dobry adres. Mamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam odnosić sukcesy nawet w najtrudniejszych sprawach. Możesz się z nami spotkać w naszym biurze w Katowicach przy ul. Ks. Ściegiennego 49/2 lub możemy umówić się na spotkanie w zaproponowanym przez Ciebie miejscu.

Możesz liczyć na skuteczność naszych działań, indywidualne podejście i maksymalne zaangażowanie. Zapraszamy do współpracy z naszą kancelarią! 

 

 

Oceń artykuł!
[Liczba ocen: 5 Średnia ocena: 4.8]

Prawo karne i wykroczeń

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo handlowe i gospodarcze

Prawo cywilne

Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne

Kancelaria adwokacka – oferuje szeroki zakres usług prawnych. Nasza kancelaria jest reprezentowana przez adwokat Iwonę Labisz – która jest również doradcą restrukturyzacyjnym oraz przez adwokat Agatę Górnik – która jest ceniona przez klientów za swoje zaangażowanie w prowadzonych sprawach. 

Nasza kancelaria adwokacka działa w wielu obszarach prawa – zapraszamy do nas, jeśli potrzebujesz pomocy adwokata np. w sprawach rozwodowych, rodzinnych, karnych, czy też gospodarczych. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji z klientami, do każdej prowadzonej sprawy podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Co warto wiedzieć o naszej kancelarii adwokackiej?

 

  • Nasza siedziba znajduje się w Katowicach na ul. Ks. Ściegiennego 49/2,
  • zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców,
  • zajmujemy się prawem karnym – jeśli potrzebujesz pomocy adwokata karnisty – skontaktuj się z nami,
  • sprawy rodzinne i rozwodowe to także obszar naszej działalności – rozwód jest trudnym doświadczeniem, wybór dobrego i zaangażowanego w sprawę adwokata może pomóc przejść przez sprawę rozwodową sprawniej i mniej boleśnie.

Kancelaria adwokacka Mysłowice – skrócony zakres usług

 

Prawo karne i prawo wykroczeń – Adwokat Mysłowice

“Adwokaci Katowiccy” to kancelaria oferująca pomoc prawną w zakresie prawa karnego. Zajmujemy się obroną oskarżonego przed sądem w różnych rodzajach postępowań. Każdy ma prawo do obrony prawnej – do spraw klientów podchodzimy z profesjonalnym podejściem i pełnym zaangażowaniem. Jeżeli potrzebujesz pomocy adwokata w sprawach karnych, wykroczeniowych, czy karno-skarbowych – zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej w Katowicach.

Prawo rodzinne i opiekuńcze – Adwokaci Mysłowice

Czasami relacje rodzinne bywają zawiłe i skomplikowane, prowadząc do konfliktów. Często efektem tych problemów jest rozwód, separacja, później kwestie związane z alimentami czy opieką nad dziećmi. Ten zakres prawa często budzi wiele emocji w każdej ze stron zaangażowanych w konflikt rodzinny. Nasi adwokaci są bardzo dobrze przygotowani do niesienia pomocy prawnej w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Wiemy, że potrzebne jest tutaj bardzo indywidualne podejście do każdej sprawy.

Prawo handlowe i gospodarcze

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma prawnymi obowiązkami, które często bywają bardzo zawiłe i trudne do zrozumienia dla przedsiębiorców. Kancelaria adwokacka “Adwokaci Katowiccy” zajmuje się doradzaniem firmom w sprawach cywilnych i gospodarczych – od sporządzania i opiniowania umów, poprzez negocjacje warunków umów, po reprezentację procesową. Zarówno niewielkie, jak i duże przedsiębiorstwa stają przed wieloma wyzwaniami związanymi z prawem gospodarczym – warto skorzystać z pomocy doświadczonych adwokatów, aby uniknąć poważnych w skutkach konsekwencji nieznajomości prawa.

Prawo cywilne – Mysłowice

Zakres prawa cywilnego jest bardzo szeroki – obejmuje prawo spadkowe, kwestie praw autorskich, czy też sprawy odszkodowawcze, i wiele innych zakresów. Nasza kancelaria adwokacka oferuje pomoc prawną w wielu aspektach prawa cywilnego. Zajmujemy się m.in. – zadośćuczynieniami, naruszeniami prawa autorskiego, windykacją należności, sprawami z zakresu ochrony danych osobowych (np. RODO), itd. Nasi adwokaci przygotowują wszelkie pozwy, wnioski oraz pisma procesowe w postępowaniach przedsądowych, sądowych oraz egzekucyjnych.

Prawo upadłościowe – Kancelaria Adwokacka Mysłowice

Warto zaznaczyć, że prawo upadłościowe nie dotyczy wyłącznie przedsiębiorstw, ale również konsumentów. Upadłość konsumencka często jest najlepszym rozwiązaniem, pozwalającym dłużnikom na powrót do normalnego życia. Nasz adwokat Iwona Labisz jest również doradcą restrukturyzacyjnym – brała udział w licznych postępowaniach upadłościowych podmiotów gospodarczych oraz w sprawach upadłości konsumenckich. Celem pomocy prawnej jest w tym przypadku umożliwienie zredukowania lub umorzenia należności. Adwokat w Katowicach – obsługujemy również klientów z całego Śląska.

Adwokat Mysłowice – Masz pilną sprawę?

Zadzwoń:

509 845 635
505 739 112
502 942 388