Adwokat Siemianowice Śląskie

Łączymy wiedzę prawniczą z doświadczeniem oraz znajomością realiów gospodarczych i szeroko rozumianych stosunków społecznych.

Wierzymy, że każda sprawa jest odmienna i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też aby zapewnić najwyższą jakość obsługi każdy problem poddajemy skrupulatnej analizie celem znalezienia optymalnego rozwiązania problemu prawnego.

Dzięki dogłębnej znajomości przepisów prawa oraz nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie Państwu pomóc nawet w najtrudniejszych sytuacjach. W każdą prowadzoną sprawę angażujemy się w stu procentach, tak by zmaksymalizować skuteczność działania. Do każdej sprawy podchodzimy ze zrozumieniem i empatią wobec Państwa potrzeb. Naszych celem jest odnoszenie sukcesów na sali sądowej, jak i w prowadzonych działaniach przedprocesowych oraz egzekucyjnych. Jednocześnie w podejmowanych działaniach staramy się byście się Państwo czuli bezpiecznie i komfortowo.

Zapraszamy

Adwokat Siemianowice Śląskie

Prawo karne i prawo wykroczeń – adwokat Siemianowice Śląskie

Nasza kancelaria prawna w Siemianowicach Śląskich to doświadczony zespół specjalistów z wieloletnią praktyką zawodową. Mamy doświadczenie w reprezentacji klientów przed organami sprawiedliwości. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu prawa karnego oraz prawa wykroczeń.

Występujemy w charakterze obrońców osób podejrzanych i oskarżonych oraz pełnomocników pokrzywdzonych.

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Sprawy rodzinne to niezwykle delikatna materia, bo dotykają bardzo prywatnych kwestii. Szanując to, traktujemy każdego klienta indywidualnie, gwarantujemy także pełną dyskrecję.

Nasi adwokaci oferują usługi w obszarze:

 • rozwody, separacje,
 • zniesienie wspólności ustawowej,
 • rozwiązanie przysposobienia,
 • ustalenie ojcostwa,
 • zasądzenie alimentów,
 • majątkowa umowa małżeńska (intercyza),
 • wniosek o ubezwłasnowolnienie, ustalenie zakresu władzy rodzicielskiej.

Nasza kancelaria w Siemianowicach Śląskich świadczy kompleksową pomoc prawną na każdym etapie sprawy:

 • udzielamy porad prawnych
 • prowadzimy spotkania w celu próby osiągnięcia kompromisu,
 • sporządzamy pisma procesowe, takie jak pozew o rozwód, pozew o zasądzenie alimentów albo ich podwyższenie lub obniżenie,
 • reprezentujemy klientów przed sądem.

Prawo handlowe i gospodarcze – prawnik Siemianowice Śląskie

Przedsiębiorcom oferujemy bieżące doradztwo prawne, porady prawne, opinie. Obsługa prawna firm świadczona jest zdalnie lub bezpośrednio (w kancelarii i w siedzibie klienta).

Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi, jednostkami administracji publicznej, jednostkami samorządowymi, organami odwoławczymi i innymi instytucjami.

Obsługujemy również organy spółki z o.o.

Prawo cywilne

W ramach oferowanych usług kancelaria prawna w Siemianowicach Śląskich pomaga klientom w zakresie ogólnie pojętego prawa cywilnego.

W ramach prawa cywilnego prawnicy z naszego zespołu adwokackiego świadczą następujące usługi:

 • sprawy związane z ochroną dóbr osobistych,
 • szkody komunikacyjne i inne sprawy dotyczące odszkodowania w następstwie dokonania czynu zabronionego,
 • sprawy o uregulowanie wierzytelności wynikających z zawartych umów,
 • sprawy dotyczące z przeniesieniem praw autorskich,
 • sprawy eksmisyjne,
 • sprawy z obszaru wynagrodzeń z tytułu bezumownego korzystania z nieruchomości,
 • sprawy dotyczące zniesienia istniejącej współwłasności,
 • sprawy związane z ustanowieniem lub zmianą treści służebności,
 • wszelkie sprawy dotyczące nieruchomości, jej zasiedzenia, rozgraniczenia, uregulowaniu stanu prawnego.

Prawo upadłościowe

Klientom indywidualnym (osobom fizycznym) pomagamy w przeprowadzeniu postępowania o upadłość konsumencką lub proponujemy inne sposoby na wyjście z zadłużenia.

Przedsiębiorcom pomagamy w przeprowadzeniu postępowań o upadłość, negocjacjach z wierzycielami oraz przy zawieraniu porozumień.

Obsługa prawna w Siemianowicach Śląskich

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najskuteczniej pomóc klientom we wszystkich obszarach, którymi się zajmujemy. Stanowimy zespół, który wymienia między sobą doświadczenia, by opracować jak najlepszą strategię procesową, ale jeśli istnieje możliwość uniknięcia drogi sądowej, informujemy o tym klientów.

Prawo karne i wykroczeń

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo handlowe i gospodarcze

Prawo cywilne

Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne

Adwokat Siemianowice Śląskie

Kancelaria adwokacka Siemianowice Śląskie – oferuje szeroki zakres usług prawnych. Nasza kancelaria jest reprezentowana przez adwokat Iwonę Labisz – która jest również doradcą restrukturyzacyjnym oraz przez adwokat Agatę Górnik – która jest ceniona przez klientów za swoje zaangażowanie w prowadzonych sprawach.

Nasza kancelaria adwokacka działa w wielu obszarach prawa – zapraszamy do nas, jeśli potrzebujesz pomocy adwokata np. w sprawach rozwodowych, rodzinnych, karnych, czy też gospodarczych. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji z klientami, do każdej prowadzonej sprawy podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Co warto wiedzieć o naszej kancelarii adwokackiej?

 

 • Nasza siedziba znajduje się w Katowicach na ul. Ks. Ściegiennego 49/2,
 • zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców,
 • zajmujemy się prawem karnym – jeśli potrzebujesz pomocy adwokata karnisty – skontaktuj się z nami,
 • sprawy rodzinne i rozwodowe to także obszar naszej działalności – rozwód jest trudnym doświadczeniem, wybór dobrego i zaangażowanego w sprawę adwokata może pomóc przejść przez sprawę rozwodową sprawniej i mniej boleśnie.

Kancelaria adwokacka Siemianowice Śląskie – skrócony zakres usług

 

Prawo karne i prawo wykroczeń – Adwokat Siemianowice Śląskie

“Adwokaci Katowiccy” to kancelaria oferująca pomoc prawną w zakresie prawa karnego. Zajmujemy się obroną oskarżonego przed sądem w różnych rodzajach postępowań. Każdy ma prawo do obrony prawnej – do spraw klientów podchodzimy z profesjonalnym podejściem i pełnym zaangażowaniem. Jeżeli potrzebujesz pomocy adwokata w sprawach karnych, wykroczeniowych, czy karno-skarbowych – zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej w Katowicach.

Prawo rodzinne i opiekuńcze – Adwokaci Siemianowice Śląskie

Czasami relacje rodzinne bywają zawiłe i skomplikowane, prowadząc do konfliktów. Często efektem tych problemów jest rozwód, separacja, później kwestie związane z alimentami czy opieką nad dziećmi. Ten zakres prawa często budzi wiele emocji w każdej ze stron zaangażowanych w konflikt rodzinny. Nasi adwokaci są bardzo dobrze przygotowani do niesienia pomocy prawnej w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Wiemy, że potrzebne jest tutaj bardzo indywidualne podejście do każdej sprawy.

Oceń artykuł!
[Liczba ocen: 4 Średnia ocena: 4.8]

Prawo handlowe i gospodarcze

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma prawnymi obowiązkami, które często bywają bardzo zawiłe i trudne do zrozumienia dla przedsiębiorców. Kancelaria adwokacka “Adwokaci Katowiccy” zajmuje się doradzaniem firmom w sprawach cywilnych i gospodarczych – od sporządzania i opiniowania umów, poprzez negocjacje warunków umów, po reprezentację procesową. Zarówno niewielkie, jak i duże przedsiębiorstwa stają przed wieloma wyzwaniami związanymi z prawem gospodarczym – warto skorzystać z pomocy doświadczonych adwokatów, aby uniknąć poważnych w skutkach konsekwencji nieznajomości prawa.

Prawo cywilne – Siemianowice Śląskie

Zakres prawa cywilnego jest bardzo szeroki – obejmuje prawo spadkowe, kwestie praw autorskich, czy też sprawy odszkodowawcze, i wiele innych zakresów. Nasza kancelaria adwokacka oferuje pomoc prawną w wielu aspektach prawa cywilnego. Zajmujemy się m.in. – zadośćuczynieniami, naruszeniami prawa autorskiego, windykacją należności, sprawami z zakresu ochrony danych osobowych (np. RODO), itd. Nasi adwokaci przygotowują wszelkie pozwy, wnioski oraz pisma procesowe w postępowaniach przedsądowych, sądowych oraz egzekucyjnych.

Prawo upadłościowe – Kancelaria Adwokacka Siemianowice Śląskie

Warto zaznaczyć, że prawo upadłościowe nie dotyczy wyłącznie przedsiębiorstw, ale również konsumentów. Upadłość konsumencka często jest najlepszym rozwiązaniem, pozwalającym dłużnikom na powrót do normalnego życia. Nasz adwokat Iwona Labisz jest również doradcą restrukturyzacyjnym – brała udział w licznych postępowaniach upadłościowych podmiotów gospodarczych oraz w sprawach upadłości konsumenckich. Celem pomocy prawnej jest w tym przypadku umożliwienie zredukowania lub umorzenia należności. Adwokat w Katowicach – obsługujemy również klientów z całego Śląska.

Adwokat Siemianowice Śląskie- Masz pilną sprawę?

Zadzwoń:

509 845 635
505 739 112
502 942 388